Site Logotype
Umów Wizytę
Slide

Umów Wizytę

Podaj swoje imię i numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe :)

  Skin care

  Event Wieczór z Vagheggi

  Jest mi niezmiernie miło przedstawić Państwu relację z eventu „Wieczór z Vagheggi” który odbył się 12 lutego br. w Klinice Chirurgii Estetycznej w Poznaniu na ul. Druskienickiej 17. Podczas tego wydarzenia miałam przyjemność zaprezentować naszego nowego partnera, włoską firmę VAGHEGGI – której jesteśmy pierwszym przedstawicielem w Poznaniu oraz jej niepowtarzalnych kosmetyków pielęgnacyjnych opartych tylko i wyłącznie na naturalnych i ekologicznych składnikach. Na ten wieczór wnętrza kliniki, dzięki barwnemu różowemu oświetleniu, eleganckich srebrno złotych balonów oraz oprawie muzycznej, zmieniły się w przytulne SPA, aby z lampką szampana w ręce wspaniali goście mogli zrelaksować się i korzystać z przygotowanych atrakcji. Całość wydarzenia prowadził Pan Bartek Jędrzejak znany Państwu z TVNu, który również osobiście docenił walory kosmetyków VAGHEGGi.

  Po ciekawych wykładach o tradycji włoskiej firmy VAGHEGGI, jej naturalnemu procesowi pozyskiwania minerałów i komponowania doskonałych produktów poznaliśmy główne linie produktowe. Są one idealnym uzupełnieniem pielęgnacji ciała przy stosowaniu naszych zabiegów estetycznych MAXIMUS oraz GENEO, które cieszą się ogromną popularnością. Następnie nasi goście udali się do specjalnie przygotowanych gabinetów w celu skorzystania z licznych atrakcji. Najważniejszą z nich był specjalnie przygotowany we włoskim stylu z drzewem oliwnym, wulkanicznymi skałami i zieloną trawą, magiczny gabinet VAGHEGGI w którym odbywały się pokazy wybranych zabiegów pielęgnacyjnych oraz dla wszystkich chętnych komputerowe badanie skóry.

  W kolejnych gabinetach uczestnicy eventu korzystali z bezpłatnych konsultacji lekarzy medycyny estetycznej, próbowali najnowszych zdrowotnych fito-suplementów PHYTO LIFE opartych na naturalnych ziołach marki EARTH POWER INTERNATIONAL oraz uzyskiwali rady specjalisty od aminokwasów JALUPRO SKIN SOLUTION. Przy okazji konsultacji z zabiegów estetycznych na ciało i twarz w Gabinecie MAXIMUS i GENEO goście brali udział w losowaniu wyjątkowo atrakcyjnych nagród w postaci bezpłatnych zabiegów MAXIMUS oraz VAGHEGGI. Podczas całego wydarzenia mieliśmy okazję spróbować wyśmienitych dań cateringu przygotowanych przez Restaurację ŻUK breakfast lunch & dinner, która zaserwowała swoje najlepsze wykwintne smaki. Na zakończenie chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom tego niezwykle uroczystego spotkania, zarówno współorganizatorom jak i przede wszystkim szanownym gościom. Serdecznie zapraszam

  Magdalena Ląg-Przybylska 

  Właścicielka Firmy

  M&M MAXIMUS

  Share

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *